O nás

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám představili Rybářské potřeby U kapříka.

Kamenná prodejna Rybářských potřeb U kapříka byla poprvé otevřena v květnu roku 2008. Prvním zázemím se nám staly vlastní prostory nedaleko Pelhřimova. Tato prodejna se s postupem času stala vzhledem k velikosti nevyhovující, proto jsme se 8. března 2010 přestěhovali do Pelhřimova, kde se naší základnou stala prodejna v OD Galeria shopping o čtyřnásobné rozloze, než jaké měla prodejna původní. Vzhledem k neustálému rozšiřování nabízeného sortimentu a tudíž i vyšším požadavkům na prostor jsme se k 1. listopadu 2013 opět přestěhovali, nyní nás můžete navštívit na prodejní ploše 350 m2

Internetový obchod www.ukaprika.cz provozujeme od listopadu 2011, přičemž podoba webových stránek tak, jak je vidíte dnes, byla spuštěna prosinci roku 2018. Neustále pracujeme na vylepšování e-shopu a jeho funkčnosti, snažíme se ho udržovat aktuální a těší nás, že ze stále více našich zákazníků se stávají zákazníci stálí.

Zabýváme se rovněž velkoobchodním prodejem rybářských potřeb, disponujeme výhradním zastoupením belgické značky JAF Capture, Jaxon, Sasame pro Českou a Slovenskou republiku.

V nabízeném sortimentu naší prodejny i e-shopu najdete produkty celé řady nejznámějších zahraničních, ale i tuzemských výrobců. Naší prioritní snahou je nabídnout kvalitní a osvědčené výrobky za co možná nejpřijatelnější ceny.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Všem rybářům přejeme příjemný nákup a hodně pěkných chvil strávených u vody.

Tým ukaprika.cz

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše