Cormoran - Stojan na sumcový prut

Cormoran - Stojan na sumcový prut
Stojan na sumcové pruty BIG Cat ocení především rybáři čekající na záběr s tvrdým spánkem. Největší výhodou je možnost na tento stojan pohodlně připevnít jakýkoliv signalizátor záběru, což samozřejm...Více informací
1 177 Kč
Cena po registraci: 1 118 Kč vč. DPH
Skladem ihned k odeslání
Osobně:
zítra
Přepravní společností:
pondělí 22.8
Kód03796
VýrobceCormoran
PopisParametry

Stojan na sumcové pruty BIG Cat

ocení především rybáři čekající na záběr s tvrdým spánkem. Největší výhodou je možnost na tento stojan pohodlně připevnít jakýkoliv signalizátor záběru, což samozřejmě umožňuje použít i příposlech. Mechanismus na kterém je hlásič připevněn má dva klouby, aby se dal dobře nastavit nebo i oddělat.

Stojan je velmi robustní, nemusíte se bát jeho poškození, ohnutí apod. Je vyroben z oceli o průměru 19mm. Spodní miska, do které ukládáte prut je dostatečně široká pro uložení každé koncovky, dokonce i WFT Catfish Boat tam pohodlně vložíte. U horního úchytu prutu máte k dispozici suchý zip, kterým pojistíte opření prut k horní části stojanu. Při náhlém povolení prutu při záběru se vám může prut vypružit a tento suchý zip zabrání vypadnutí prutu ze stojanu, doporučujeme používat u všech stojanů.

Bodec, který zapichujete do země dobře drží, dá se zapíchnout až 57cm.

Technická data ke stojanu:
Celková délka: 155cm
Složený stojan: 100cm
Průměr bodce: 19mm
Průměr spodní misky: 48mm
Hmotnost: do 1kg

Parametry a specifikace
VýrobceCormoran
Parametry a specifikace
VýrobceCormoran