Nikl Ready boilie Krill Berry - 18 mm, 250 g

Nikl Nikl Hotové boilies KrillBerry
Nikl Nikl Hotové boilies KrillBerry
Nikl Nikl Hotové boilies KrillBerry
Díky vyšší těkavosti použitých atraktorů je KrillBerry naprosto ideální pro lov v chladné vodě nebo přímo pro zimní lov.
Cena po registraci: 161 Kč vč. DPH
Skladem
Osobně:
pozítří
Přepravní společností:
pátek 12.8
Kód08082
VýrobceKarel Nikl
PN2087804
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
PopisParametry

Karel Nikl - Hotové boilie KrillBerry READY

Dlouho jsem cítil, že v našem sortimentu boilies chybí výrazná ovocná pecka. Nechtěl jsem však jít cestou klasických příchutí, které jsou u kaprů velmi známé a jejichž účinnost není dle mých zkušeností až tak výjimečná.

 

Proto jsem usilovně sháněl nejrůznější vzorky přírodních koncentrátů, sladkých esencí a ovocných chuťových stimulátorů. Zkrátka něco úplně nového!

 

Dnes už jsem si jistý, že se naše snaha vyplatila. Podařilo se nám zkombinovat několik prvotřídních ovocných atraktorů výrazných lesních plodů, které vykazují opravdu nadstandardní účinnost.

 

I když jsme tyto tekuté složky zkoušeli v různých mixech, naprosto nejvražednějších výsledků jsme dosáhli po zkombinování s decentně upraveným a doslazeným krill-mixem, který se tak stal základem tohoto nového ovocného zabijáka.

 

Obzvláště na revírech, kde je klasické rybí a masové boilies používáno ve velké míře, bude KrillBerry jasným favoritem!

 

Díky vyšší těkavosti použitých atraktorů je KrillBerry také naprosto ideální pro lov v chladné vodě nebo přímo pro zimní lov.

 

Na tuto novinku jsem opravdu velmi pyšný a jsem si jist, že se v další sezoně stane druhou vlajkovou lodí po boku oblíbeného Kill Krillu.

 

Parametry a specifikace
VýrobceKarel Nikl
Parametry a specifikace
VýrobceKarel Nikl