Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - Sea (150g | 24mm)

Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
-4 %
Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
Toto boilies již několik let dokazuje na mnoha těžkých a hlavně "divokých" vodách svoji schopnost zmást i ty nejopatrnější kapry. Obsahuje spoustu čis...Více informací
Běžná cena s DPH 89,0 Kč 85,0 Kč 73,9 Kč bez DPH
Cena po registraci:80,8 Kč s DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
Kód0141800PNM-RABOCPPSEA0124VýrobceMivardiZáruka24 měsíců
Toto boilies již několik let dokazuje na mnoha těžkých a hlavně "divokých" vodách svoji schopnost zmást i ty nejopatrnější kapry. Obsahuje spoustu čistě přírodních složek, které velké ryby s oblibou vyhledávají. Připomíná jim proto přirozenou potravu a kapři při jeho konzumaci ztrácejí všechna podezření. Každý rok zaznamenává toto boilies řadu trofejních úlovků i na svazových vodách.

Boilies ProActive má téměř identické složení se současnými řadami Platinum a Excellent. Jediný, avšak velmi důležitý rozdíl je v použití pojiv a vytvrzovacích složek. Upravena a kontrolována je i hrubost mixu. Výsledná struktura je proto jemnější než u standardních řad boilies. Speciální technologie výroby je výrazně odlišná od výroby běžných boilies. Provedení ProActive se vyznačuje perfektní postupnou a poměrně rychlou rozpustností i ve studené vodě. Doba úplného rozpadu výrazně závisí na proudu, aktivitě ryb i teplotě vody. Během několika minut po vhození do vody se začne povrchová vrstva pozvolna rozpouštět. Střed zůstává stále pevný až do úplného rozpuštění a rozpadu. Během dlouhodobého testování ideální struktury a způsobu rozpouštění bylo dosaženo mnoha zajímavých úlovků v situaci, kdy na montáži zůstala kulička s průměrem menším než 10mm, avšak stále v kompaktním tvaru a pevně držící na vlasové montáži.

VýrobceMivardi
PopisParametry