Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - B17 (150g | 20mm)

Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
-4 %
Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
Mivardi Rapid Boilies Platinum ProActive - 150g
Toto netradičně postavené boilies představuje skutečně těžký kalibr pro vaše rybářské výpravy. Základ tvoří nejkvalitnější rybí moučky, doplnění výraz...Více informací
Běžná cena s DPH 89,0 Kč 85,0 Kč 73,9 Kč bez DPH
Cena po registraci:80,8 Kč s DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 4.10
Kód0141799PNM-RABOCPPB170120VýrobceMivardiZáruka24 měsíců
Toto netradičně postavené boilies představuje skutečně těžký kalibr pro vaše rybářské výpravy. Základ tvoří nejkvalitnější rybí moučky, doplnění výraznou porcí krillu a krevet. Chuť je zpočátku velmi sladká a následně přichází v silně pálivou. Intenzivní aroma mořských komponent a kořeněných výtažků je dokresleno mírným nádechem ovocného mixu vybraných bobulovin. Tato nástraha během ročního testování na nejrůznějších lokalitách překonala veškerá očekávání. Výborné výsledky dává celoročně včetně brzkého jara.

Boilies ProActive má téměř identické složení se současnými řadami Platinum a Excellent. Jediný, avšak velmi důležitý rozdíl je v použití pojiv a vytvrzovacích složek. Upravena a kontrolována je i hrubost mixu. Výsledná struktura je proto jemnější než u standardních řad boilies. Speciální technologie výroby je výrazně odlišná od výroby běžných boilies. Provedení ProActive se vyznačuje perfektní postupnou a poměrně rychlou rozpustností i ve studené vodě. Doba úplného rozpadu výrazně závisí na proudu, aktivitě ryb i teplotě vody. Během několika minut po vhození do vody se začne povrchová vrstva pozvolna rozpouštět. Střed zůstává stále pevný až do úplného rozpuštění a rozpadu. Během dlouhodobého testování ideální struktury a způsobu rozpouštění bylo dosaženo mnoha zajímavých úlovků v situaci, kdy na montáži zůstala kulička s průměrem menším než 10mm, avšak stále v kompaktním tvaru a pevně držící na vlasové montáži.

VýrobceMivardi
PopisParametry