Method Action Wafter Krill 150ml

Method Action Wafter 150ml
Method Action Wafter 150ml
Method Action Wafter 150ml
Method Action Wafter 150ml
Method Action Wafter 150ml
Do portfolia Method Feeder Fans přibyl produkt, který nám chyběl, Action Wafter 12mm – neutrálně vyvážené rozpustné boilies. Znamená to, že je přibliž...Více informací
199 Kč 164 Kč bez DPH
Cena po registraci:189 Kč s DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 4.10
Kód0121647PNMAWKRIVýrobceMETHOD FEEDER FANSZáruka24 měsíců

Do portfolia Method Feeder Fans přibyl produkt, který nám chyběl, Action Wafter 12mm – neutrálně vyvážené rozpustné boilies. Znamená to, že je přibližně stejně těžké jako voda. Po vhození do vody plave, avšak při použití správné velikosti háčku se chová neutrálně. Action Wafter jen jemně zvedne špičku háčku ze dna, avšak celý návazec zůstává potopen. Rybě, která nasává návnadu v okolí krmítka, se snadno dostane do úst. Taková sestava je nenápadná a působí přirozeně.

Action Wafter je rozpustná nástraha. Rozpouští se velmi rovnoměrně a postupně. Celý proces trvá ve studené vodě několik hodin, v teplé vodě zpravidla přibližně jednu až dvě hodiny.

Jak je již u našich produktů zvykem, na esenci jsme nešetřili. Action Wafter jsou dokonale voňavé. Jejich vůni můžete cítit i po dlouhém pobytu ve vodě.

Action Wafter obsahují také složky stimulující žravost ryb. Jednotlivé částečky, které se z kuliček postupně uvolňují nenechají bez povšimnutí žádnou rybu plavající kolem.

Zeptáte-li se zkušených rybářů lovících technikou method feeder, jaká by měla být dokonalá nástraha, pravděpodobně Vám odpoví ve čtyřech bodech: rozpustná, neutrálně vyvážená, výrazně zbarvená a dokonale voňavá. Přesně taková je nová nástraha Action Wafter, která při dlouhodobém testování před uvedením na trh dokazovala svoji sílu i v nejnáročnějších podmínkách.

Action Wafter Vám přinášíme ve třech výrazných barvách, v jednom balení naleznete bílé, červené a žluté boilies. Tyto barvy nám při testování fungovaly nejlépe. Čtyři osvědčené příchutě ananas, jahoda, česnek a krill.

VýrobceMETHOD FEEDER FANS
PopisParametry