Cormoran - K-Don Vertical Jig Baitcast 185cm 14-28g

Výprodej
Cormoran - K-Don Vertical Jig Baitcast 185cm 14-28g
-35 %
Pruty K-Don roztančí Vaši nástrahu! Co se týká moderního rybaření s umělými nástrahami - máme jasnou filozofii - nemáme rádi kompromisy a nechceme se podřizovat žádným limitům. A že jsme se jim ne...Více informací
běžná cena s DPH 1 999 Kč
Ušetříte 700 Kč 35 %
1 299 Kč
Cena po registraci: 1 234 Kč vč. DPH
Skladem
Osobně:
pozítří
Přepravní společností:
úterý 7.12
Kód03820
VýrobceCormoran
PopisParametry

Pruty K-Don roztančí Vaši nástrahu!

Co se týká moderního rybaření s umělými nástrahami - máme jasnou filozofii - nemáme rádi kompromisy a nechceme se podřizovat žádným limitům.

A že jsme se jim nepodřídili ani v případě nové série K-DON si uvědomíte hned, jak začnete rybařit s novým prutem K-DON. Dalším aspektem je důvod, proč jsme vyvíjeli tuto novou sérii - myslíme si, a zkušenosti desítek let rybaření nám dávají za pravdu, že velké úlovky nejsou náhodou. Schopnosti, znalosti vody a zkušenost jsou jednou stranou úspěchu, druhou ovšem neméně podstatnou, je pak kvalitní vybavení. Ve spolupráci s mezinárodním týmem našich rybářů jsme aplikovali naše dlouholeté zkušenosti na poli moderního rybaření do nové série K-DON a jsme hrdí na to, že jsme byli stoprocentně úspěšní!

Kvalitní SM24 karbonová vlákna dodávají prutům K-DON potřebnou rychlou akci, spoustu síly a umožňují velmi citlivou kontrolu nástrahy. Prut je vybaven sedlem naviják Sensi-touch, lehkými SiC očky a perfektně tvarovou rukojetí.

Parametry a specifikace
Délka přívlačového prutu1,8m
Počet dílů2
VýrobceCormoran
Parametry a specifikace
Délka přívlačového prutu1,8m
Počet dílů2
VýrobceCormoran