Cormoran - K-Don Vertical Jig Baitcast 185cm 14-28g

Cormoran - K-Don Vertical Jig Baitcast 185cm 14-28g
Pruty K-Don roztančí Vaši nástrahu! Co se týká moderního rybaření s umělými nástrahami - máme jasnou filozofii - nemáme rádi kompromisy a nechceme se podřizovat žádným limitům. A že jsme se jim ne...Více informací
1 999 Kč
Cena po registraci: 1 899 Kč vč. DPH
Skladem
Osobně:
ihned
Přepravní společností:
pondělí 2.8
Kód03820
VýrobceCormoran
PopisParametry

Pruty K-Don roztančí Vaši nástrahu!

Co se týká moderního rybaření s umělými nástrahami - máme jasnou filozofii - nemáme rádi kompromisy a nechceme se podřizovat žádným limitům.

A že jsme se jim nepodřídili ani v případě nové série K-DON si uvědomíte hned, jak začnete rybařit s novým prutem K-DON. Dalším aspektem je důvod, proč jsme vyvíjeli tuto novou sérii - myslíme si, a zkušenosti desítek let rybaření nám dávají za pravdu, že velké úlovky nejsou náhodou. Schopnosti, znalosti vody a zkušenost jsou jednou stranou úspěchu, druhou ovšem neméně podstatnou, je pak kvalitní vybavení. Ve spolupráci s mezinárodním týmem našich rybářů jsme aplikovali naše dlouholeté zkušenosti na poli moderního rybaření do nové série K-DON a jsme hrdí na to, že jsme byli stoprocentně úspěšní!

Kvalitní SM24 karbonová vlákna dodávají prutům K-DON potřebnou rychlou akci, spoustu síly a umožňují velmi citlivou kontrolu nástrahy. Prut je vybaven sedlem naviják Sensi-touch, lehkými SiC očky a perfektně tvarovou rukojetí.

Parametry a specifikace
VýrobceCormoran
Délka přívlačového prutu1,8m
Počet dílů2
Parametry a specifikace
VýrobceCormoran
Délka přívlačového prutu1,8m
Počet dílů2